Blacharnia / Lakiernia

Nowocześnie wyposażony warsztat i doświadczona kadra. Jeżeli poszukują Państwo najwyższej jakości usług w zakresie blacharstwa samochodowego dla swojego Renault, to zapraszamy do skorzystania z usług Renault PGD.

lakiernia_blacharnia_renault_pgd_1.jpg
renault-services-rayure.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
lakiernia.jpg
lakiernia_blacharnia_renault_pgd_2.jpg

Naprawy blacharskie powypadkowe

Wypadek? Stłuczka? Niestety, to może się zdarzyć każdemu. Samochód powypadkowy nie musi jednak od razu trafiać do kasacji. Może być tak dobry, jak nowy! Dlatego zachęcamy do skorzystania z napraw blacharskich w naszych  serwisach. Możemy pochwalić się kompleksowo wyposażonymi warsztatami blacharskimi, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres napraw powypadkowych. Posiadamy niezbędne wyposażenie - od zupełnie podstawowych narzędzi, przez stanowiska rewizyjne do diagnostyki podwozia czy ustawienia geometrii zawieszenia, aż po ramy naprawcze do prac przy poszyciu nadwozia - wszystko to pozwala nam sprawnie i fachowo zająć się naprawami nadwozi i systemów bezpieczeństwa. Wszystkie naprawy blacharskie wykonujemy zgodnie z technologiami i procedurami przewidzianymi przez producenta. 

Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom perfekcyjnego standardu usług w zakresie napraw powypadkowych wszystkich marek. W naszych serwisach można liczyć na najwyższej jakości naprawy blacharskie, zgodnie z technologią producentów, dzięki czemu zyskają Państwo pewność, że po naprawie samochód będzie tak dobry i sprawny, jak wcześniej! Wszystkie nasze usługi w zakresie napraw blacharskich czy lakierniczych objęte są gwarancją, trwającą przez kolejne 12 miesięcy. Obok profesjonalnych usług w zakresie lakiernictwa samochodowego i blacharstwa, oferujemy także kompleksową obsługę szkód komunikacyjnych. Jeżeli przydarzy się Państwu szkoda, wystarczy dać nam znać - zajmiemy się resztą! Pomożemy w wypełnieniu wszystkich procedur, a na czas naprawy zaoferujemy samochód zastępczy.

Lakierowanie samochodów

Jedną z gałęzi działalności naszych serwisów jest profesjonalne lakiernictwo samochodowe. Posiadamy kompletnie wyposażone kabiny lakiernicze, jak również stanowiska do przygotowania powierzchni czy mieszalnie lakierów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi z zakresu lakierowania samochodów.

Nowocześnie wyposażony warsztat i doświadczona kadra

Jako Autoryzowany Partner Renault stawiamy na najwyższe standardy jakościowe w zakresie napraw blacharskich oraz lakierniczych. Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta. Stawiamy na nieustanny rozwój personelu - poprzez szkolenia i kursy, które pozwalają naszym Pracownikom jeszcze lepiej naprawiać Państwa samochody.

Serwisy blacharsko - lakiernicze sieci Partnerów Renault:

  • dysponują doskonale przygotowanym i przeszkolonym personelem
  • są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia
  • zapewniają bardzo wysoką jakość napraw
  • oferują samochód zastępczy na czas naprawy
  • zapewniają roczna gwarancja na części i robociznę
  • oferują kompleksową obsługę w zakresie napraw oraz likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Wszystkie warsztaty blacharsko lakiernicze Renault stosują produkty lakiernicze, które w minimalny sposób wpływają na środowisko naturalne dlatego wyszkolenie kadry technicznej Naszych koncesjonerów w Centrum Szkoleniowym z nowych metod napraw stawiamy na pierwszym miejscu.

Lakiery Ixell

Marka Ixell była stworzona w 1976 i od przeszło 30 lat współpracuje z warsztatami blacharsko lakierniczymi Renault w Europie i w świecie. Całe spektrum naprawy, produkty i technologie Ixell dostarczają prostotę, efektywność i szybkość naprawy.